Genesis Gaming Headset Neon 360 Stereo Built-in microphone, Black/Red, Wired
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 10 vnt. 1-5 d.d. 10 / - vnt. | - | 19,65 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 290.00 mm |
| Gross height (mm): | 120.00 mm |
| Gross weight: | 0.75 kg |
| Gross width (mm): | 235.00 mm |
| Net weight: | 0.41 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 291.00 g |
| Plastic (No PET): | 51.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.34 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Product name: | |
| Product family: | |
| Colour: | Black/Red |
| Built-in microphone: | Yes |
| Connector type: | 2 x Mini Jack |
| Headphones connection type: | Wired |
| Wearing style: | Over-Ear |
| Producer product name: | Neon 360 Stereo |
| Producer product family: | Gaming Headset |
| Wireless connection: | |
| USB charging port: | |
| Type: | |
| Noise canceling: | |
| Wireless: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 290.00 mm |
| Gross height (mm): | 120.00 mm |
| Gross weight: | 0.75 kg |
| Gross width (mm): | 235.00 mm |
| Net weight: | 0.41 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 291.00 g |
| Plastic (No PET): | 51.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.34 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Product name: | |
| Product family: | |
| Colour: | Black/Red |
| Built-in microphone: | Yes |
| Connector type: | 2 x Mini Jack |
| Headphones connection type: | Wired |
| Wearing style: | Over-Ear |
| Producer product name: | Neon 360 Stereo |
| Producer product family: | Gaming Headset |
| Wireless connection: | |
| USB charging port: | |
| Type: | |
| Noise canceling: | |
| Wireless: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| Warranty: | 24 month(s) |