Genesis Gaming Headset | Toron 531 | Wired | Over-Ear | Microphone | White
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 44,03 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 233.00 mm |
| Gross height (mm): | 244.00 mm |
| Gross weight: | 0.51 kg |
| Gross width (mm): | 122.00 mm |
| Net weight: | 0.24 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 70.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.27 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Genesis |
| Palette Qty: | 125 pc(s) |
| USB charging port: | No |
| Microphone sensitivity: | -42 dB |
| Connector(s): | Mini Jack 3.5 mm x1, Mini Jack 3.5 mm x2 |
| Driver size: | 50 mm |
| Colour of product: | White |
| Wireless connection: | No |
| Cable length: | 1 m |
| Producer product name: | Toron 531 |
| Producer product family: | Gaming Headset |
| Microphone: | Yes |
| Headphones connection type: | Wired |
| Wearing style: | Over-Ear |
| Noise canceling: | No |
| Wireless: | No |
| Impedance: | 32 Ω |
| Microphone frequency: | 100-10k Hz |
| Frequency range: | 20-20k Hz |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 233.00 mm |
| Gross height (mm): | 244.00 mm |
| Gross weight: | 0.51 kg |
| Gross width (mm): | 122.00 mm |
| Net weight: | 0.24 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 70.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.27 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Genesis |
| Palette Qty: | 125 pc(s) |
| USB charging port: | No |
| Microphone sensitivity: | -42 dB |
| Connector(s): | Mini Jack 3.5 mm x1, Mini Jack 3.5 mm x2 |
| Driver size: | 50 mm |
| Colour of product: | White |
| Wireless connection: | No |
| Cable length: | 1 m |
| Producer product name: | Toron 531 |
| Producer product family: | Gaming Headset |
| Microphone: | Yes |
| Headphones connection type: | Wired |
| Wearing style: | Over-Ear |
| Noise canceling: | No |
| Wireless: | No |
| Impedance: | 32 Ω |
| Microphone frequency: | 100-10k Hz |
| Frequency range: | 20-20k Hz |
| Warranty: | 24 month(s) |