Genesis Fury Fukya F6 Gaming Headset with Microphone, White
Gamintojas: Genesis
Prekės kodas (MPN): NFU-2337
Prekės kodas (MPN): NFU-2337
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | - | 56,61 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 235.00 mm |
| Gross height (mm): | 95.00 mm |
| Gross weight: | 0.43 kg |
| Gross width (mm): | 225.00 mm |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 120.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Genesis |
| Palette Qty: | 172 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 235.00 mm |
| Gross height (mm): | 95.00 mm |
| Gross weight: | 0.43 kg |
| Gross width (mm): | 225.00 mm |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 120.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Genesis |
| Palette Qty: | 172 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |