Genesis External HDD/SDD M.2 NVME Lite, USB-C 3.1 | Natec Rhino
Gamintojas: Genesis
Prekės kodas (MPN): NKZ-2286
Prekės kodas (MPN): NKZ-2286
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | - | 15,71 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 385.00 mm |
| Gross height (mm): | 215.00 mm |
| Gross weight: | 4.75 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 4350.00 g |
| Plastic (No PET): | 350.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.70 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Genesis |
| Palette Qty: | 70 pc(s) |
| Producer product name: | Natec Rhino |
| Producer product family: | External HDD/SDD M.2 NVME Lite, USB-C 3.1 |
| Hard drive size: | N/A " |
| Hard drive interface: | M.2 NVME |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 385.00 mm |
| Gross height (mm): | 215.00 mm |
| Gross weight: | 4.75 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 4350.00 g |
| Plastic (No PET): | 350.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.70 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Genesis |
| Palette Qty: | 70 pc(s) |
| Producer product name: | Natec Rhino |
| Producer product family: | External HDD/SDD M.2 NVME Lite, USB-C 3.1 |
| Hard drive size: | N/A " |
| Hard drive interface: | M.2 NVME |
| Warranty: | 24 month(s) |