Genesis Dynamic Microphone | Radium 750D | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | - | 86,50 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 440.00 mm |
| Gross height (mm): | 101.00 mm |
| Gross weight: | 0.80 kg |
| Gross width (mm): | 207.00 mm |
| Net weight: | 0.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Genesis |
| Palette Qty: | 94 pc(s) |
| USB charging port: | No |
| Colour of product: | Black |
| Wireless connection: | No |
| Compatibility: | PC |
| Producer product name: | Radium 750D |
| Producer product family: | Dynamic Microphone |
| Wireless: | No |
| Impedance: | 600 Ω |
| Frequency range: | 50-14k Hz |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 440.00 mm |
| Gross height (mm): | 101.00 mm |
| Gross weight: | 0.80 kg |
| Gross width (mm): | 207.00 mm |
| Net weight: | 0.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Genesis |
| Palette Qty: | 94 pc(s) |
| USB charging port: | No |
| Colour of product: | Black |
| Wireless connection: | No |
| Compatibility: | PC |
| Producer product name: | Radium 750D |
| Producer product family: | Dynamic Microphone |
| Wireless: | No |
| Impedance: | 600 Ω |
| Frequency range: | 50-14k Hz |
| Warranty: | 24 month(s) |