Genesis Computer Speaker Helium 100BT RGB Gaming Speakers, Bluetooth, Silver/Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 19 vnt. 1-5 d.d. 19 / - vnt. | - | 48,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 360.00 mm |
| Gross height (mm): | 240.00 mm |
| Gross weight: | 1.96 kg |
| Gross width (mm): | 170.00 mm |
| Net weight: | 1.86 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| RMS rated power: | 10 W |
| Woofer size: | cm |
| Tweeter size: | cm |
| Impedance: | Ω |
| Weight: | kg |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR): | dB |
| Frequency response: | 120-20.000 Hz |
| Wireless connection: | Yes |
| Portable: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Producer product name: | Helium 100BT RGB |
| Colour: | Silver/Black |
| Type: | Gaming Speakers |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| Producer product family: | Computer Speaker |
| Waterproof: | |
| Connector type: | USB; minijack 3.5 mm |
| Connectivity technology: | Wired/Wireless |
| Material: | ABS + metal |
| Volume control: | Panel |
| Speaker type: | |
| Total power: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 360.00 mm |
| Gross height (mm): | 240.00 mm |
| Gross weight: | 1.96 kg |
| Gross width (mm): | 170.00 mm |
| Net weight: | 1.86 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| RMS rated power: | 10 W |
| Woofer size: | cm |
| Tweeter size: | cm |
| Impedance: | Ω |
| Weight: | kg |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR): | dB |
| Frequency response: | 120-20.000 Hz |
| Wireless connection: | Yes |
| Portable: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Producer product name: | Helium 100BT RGB |
| Colour: | Silver/Black |
| Type: | Gaming Speakers |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| Producer product family: | Computer Speaker |
| Waterproof: | |
| Connector type: | USB; minijack 3.5 mm |
| Connectivity technology: | Wired/Wireless |
| Material: | ABS + metal |
| Volume control: | Panel |
| Speaker type: | |
| Total power: | |
| Warranty: | 24 month(s) |