GENESIS ARGON 110 Gaming Headset, On-Ear, Wired, Microphone, Black/Red
Gamintojas: Genesis
Prekės kodas (MPN): NSG-1437
Prekės kodas (MPN): NSG-1437
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 13,00 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 205.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 0.37 kg |
| Gross width (mm): | 190.00 mm |
| Net weight: | 0.26 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 105.00 g |
| Plastic (No PET): | 3.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.11 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer product name: | ARGON 110 |
| Impedance: | 32 Ω |
| Driver size: | 40 mm |
| Platform: | PC |
| Colour: | Black |
| Wearing style: | Headband/On-Ear |
| Wireless connection: | No |
| Connector type: | Mini Jack x2 |
| Cable length: | 1.8 m |
| Illumination: | No |
| Built-in microphone: | Yes |
| Volume control: | Cable-integrated |
| Frequency response: | 20 - 20000 Hz |
| Sensitivity: | dBmW |
| Microphone sensitivity: | -56 dB |
| Sensitivity: | 108 dB |
| Microphone frequency: | 20 - 20000 Hz |
| USB charging port: | |
| Type: | |
| Headphones connection type: | |
| Noise canceling: | |
| Wireless: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 205.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 0.37 kg |
| Gross width (mm): | 190.00 mm |
| Net weight: | 0.26 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 105.00 g |
| Plastic (No PET): | 3.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.11 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer product name: | ARGON 110 |
| Impedance: | 32 Ω |
| Driver size: | 40 mm |
| Platform: | PC |
| Colour: | Black |
| Wearing style: | Headband/On-Ear |
| Wireless connection: | No |
| Connector type: | Mini Jack x2 |
| Cable length: | 1.8 m |
| Illumination: | No |
| Built-in microphone: | Yes |
| Volume control: | Cable-integrated |
| Frequency response: | 20 - 20000 Hz |
| Sensitivity: | dBmW |
| Microphone sensitivity: | -56 dB |
| Sensitivity: | 108 dB |
| Microphone frequency: | 20 - 20000 Hz |
| USB charging port: | |
| Type: | |
| Headphones connection type: | |
| Noise canceling: | |
| Wireless: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| Warranty: | 24 month(s) |