Genesis | Microphone Stand | Thulium 350D | Black
Gamintojas: Genesis
Prekės kodas (MPN): NGM-2293
Prekės kodas (MPN): NGM-2293
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 6 vnt. 1-5 d.d. 6 / - vnt. | - | 20,43 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 810.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 1.54 kg |
| Gross width (mm): | 95.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.54 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Genesis |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | Thulium 350D |
| Producer product family: | Microphone Stand |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 810.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 1.54 kg |
| Gross width (mm): | 95.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.54 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Genesis |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | Thulium 350D |
| Producer product family: | Microphone Stand |
| Warranty: | 24 month(s) |