Genesis | Condenser Microphone | Radium 400 G2 | Black
Gamintojas: Genesis
Prekės kodas (MPN): NGM-2285
Prekės kodas (MPN): NGM-2285
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 111,67 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 440.00 mm |
| Gross height (mm): | 0.91 mm |
| Gross weight: | 0.80 kg |
| Gross width (mm): | 207.00 mm |
| Net weight: | 0.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 900.00 g |
| Plastic (No PET): | 138.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Genesis |
| Palette Qty: | 1250 pc(s) |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | Radium 400 G2 |
| Producer product family: | Condenser Microphone |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 440.00 mm |
| Gross height (mm): | 0.91 mm |
| Gross weight: | 0.80 kg |
| Gross width (mm): | 207.00 mm |
| Net weight: | 0.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 900.00 g |
| Plastic (No PET): | 138.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Genesis |
| Palette Qty: | 1250 pc(s) |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | Radium 400 G2 |
| Producer product family: | Condenser Microphone |
| Warranty: | 24 month(s) |