Gembird TWS-MLA-GW Bluetooth TWS in-ears "Valletta", glossy white
Gamintojas: Gembird
Prekės kodas (MPN): TWS-MLA-GW
Prekės kodas (MPN): TWS-MLA-GW
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d.10 vnt. 2026-07-14 1 / 10 vnt. | - | 7,39 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 130.00 mm |
| Gross height (mm): | 25.00 mm |
| Gross weight: | 0.08 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| TI weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Connector type: | |
| Wireless connection: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| USB charging port: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 130.00 mm |
| Gross height (mm): | 25.00 mm |
| Gross weight: | 0.08 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| TI weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Connector type: | |
| Wireless connection: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| USB charging port: | |
| Warranty: | 12 month(s) |