Gembird TWS Earbuds FitEar-X300B Wireless, Bluetooth, In-Ear, Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 14,97 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 210.00 mm |
| Gross height (mm): | 105.00 mm |
| Gross weight: | 0.09 kg |
| Gross width (mm): | 210.00 mm |
| Net weight: | 0.04 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer product name: | FitEar-X300B |
| Producer product family: | TWS Earbuds |
| Built-in microphone: | |
| Connector type: | Bluetooth |
| Colour: | Black |
| USB charging port: | Yes |
| Battery life: | Up to 4 h |
| Wearing style: | In-Ear |
| Package content: | Gembird “TWS” earbuds; Charging Case; USB Charging Cable |
| ANC: | |
| Type: | Wireless |
| Rechargeable: | |
| Battery recharge time: | 1 h |
| Cable length: | 0.3 m |
| Wireless connection: | |
| Audio output: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 210.00 mm |
| Gross height (mm): | 105.00 mm |
| Gross weight: | 0.09 kg |
| Gross width (mm): | 210.00 mm |
| Net weight: | 0.04 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer product name: | FitEar-X300B |
| Producer product family: | TWS Earbuds |
| Built-in microphone: | |
| Connector type: | Bluetooth |
| Colour: | Black |
| USB charging port: | Yes |
| Battery life: | Up to 4 h |
| Wearing style: | In-Ear |
| Package content: | Gembird “TWS” earbuds; Charging Case; USB Charging Cable |
| ANC: | |
| Type: | Wireless |
| Rechargeable: | |
| Battery recharge time: | 1 h |
| Cable length: | 0.3 m |
| Wireless connection: | |
| Audio output: | |
| Warranty: | 12 month(s) |