GEMBIRD TV floor stand with caster wheel
Gamintojas: GEMBIRD
Prekės kodas (MPN): TVS-100F-01
Prekės kodas (MPN): TVS-100F-01
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 19 vnt. 1-5 d.d. 19 / - vnt. | - | 138,77 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gembird TVS-100F-01 cart - for TV - black |
| Product type: | Cart |
| Set details: | Shelf 1 pcs. 20 kg max load weight |
| Dimensions (wxdxh): | 105 cm x 57 cm x 178.5 cm |
| Weight: | 26.1 kg |
| Recommended use: | TV |
| Recommended display size: | 37"-100" |
| Vesa mounting interface: | 200 x 200 mm, 300 x 200 mm, 400 x 200 mm, 300 x 300 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 600 x 400 mm, 800 x 40 |
| Max load weight: | 150 kg |
| Material: | Steel |
| Colour: | Black |
| Package content: | Installation accessories kit, mounting kit |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
GEMBIRD TV floor stand with caster wheels 37-100inch |
| Product description: | Gembird TVS-100F-01 cart - for TV - black |
| Product type: | Cart |
| Set details: | Shelf 1 pcs. 20 kg max load weight |
| Dimensions (wxdxh): | 105 cm x 57 cm x 178.5 cm |
| Weight: | 26.1 kg |
| Recommended use: | TV |
| Recommended display size: | 37"-100" |
| Vesa mounting interface: | 200 x 200 mm, 300 x 200 mm, 400 x 200 mm, 300 x 300 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 600 x 400 mm, 800 x 40 |
| Max load weight: | 150 kg |
| Material: | Steel |
| Colour: | Black |
| Package content: | Installation accessories kit, mounting kit |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
GEMBIRD TV floor stand with caster wheels 37-100inch