Gembird Stereo headset MHS-123 Built-in microphone 3.5 mm Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 34 vnt. 1-5 d.d. 34 / - vnt. | - | 4,18 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 205 mm |
| Gross weight: | 0.12 kg |
| Gross width (mm): | 56 mm |
| Net weight: | 0.034 kg |
| Paper/Pasteboard: | 86 g |
| Volume (m3): | 0.001722 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.086 kg |
| Producer product name: | MHS-123 |
| Colour: | Black |
| Built-in microphone: | Yes |
| Producer product family: | Stereo headset |
| Connector type: | 3.5 mm |
| Microphone sensitivity: | -58 +/- 3 dB |
| Palette Qty: | 1003 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 205 mm |
| Gross weight: | 0.12 kg |
| Gross width (mm): | 56 mm |
| Net weight: | 0.034 kg |
| Paper/Pasteboard: | 86 g |
| Volume (m3): | 0.001722 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.086 kg |
| Producer product name: | MHS-123 |
| Colour: | Black |
| Built-in microphone: | Yes |
| Producer product family: | Stereo headset |
| Connector type: | 3.5 mm |
| Microphone sensitivity: | -58 +/- 3 dB |
| Palette Qty: | 1003 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |