Gembird Stereo Headset MHS 03 WTRD White with Red Ring, Headset
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 6,20 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 210.00 mm |
| Gross height (mm): | 240.00 mm |
| Gross weight: | 0.35 kg |
| Gross width (mm): | 75.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 110.00 g |
| Plastic (No PET): | 38.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Combined (paper): | 206.00 g |
| TI weight (kg): | 0.10 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Colour: | White with Red Ring |
| Built-in microphone: | |
| Connector type: | 3.5 mm |
| Product family: | |
| Product name: | |
| Wearing style: | Headset |
| Microphone sensitivity: | -58 dB |
| Device connectivity: | Wired |
| Package content: | |
| Driver size: | |
| Impedance: | 32 Ω |
| Microphone mute: | |
| Compatibility: | |
| Lightning modes: | |
| Producer product name: | MHS 03 WTRD |
| Producer product family: | Stereo Headset |
| Headphones connection type: | |
| Material: | |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |
| Microphone frequency: | 30 - 16000 Hz |
| Illumination: | |
| Features: | |
| Platform: | PC |
| Special features: | |
| Wireless connection: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| USB charging port: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 210.00 mm |
| Gross height (mm): | 240.00 mm |
| Gross weight: | 0.35 kg |
| Gross width (mm): | 75.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 110.00 g |
| Plastic (No PET): | 38.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Combined (paper): | 206.00 g |
| TI weight (kg): | 0.10 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Colour: | White with Red Ring |
| Built-in microphone: | |
| Connector type: | 3.5 mm |
| Product family: | |
| Product name: | |
| Wearing style: | Headset |
| Microphone sensitivity: | -58 dB |
| Device connectivity: | Wired |
| Package content: | |
| Driver size: | |
| Impedance: | 32 Ω |
| Microphone mute: | |
| Compatibility: | |
| Lightning modes: | |
| Producer product name: | MHS 03 WTRD |
| Producer product family: | Stereo Headset |
| Headphones connection type: | |
| Material: | |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |
| Microphone frequency: | 30 - 16000 Hz |
| Illumination: | |
| Features: | |
| Platform: | PC |
| Special features: | |
| Wireless connection: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| USB charging port: | |
| Warranty: | 12 month(s) |