Gembird Stereo headset MHS-03-BKRD Built-in microphone, Headband/On-Ear, 3.5 mm jack, Black colour with red ring
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | - | 7,31 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 210.00 mm |
| Gross height (mm): | 240.00 mm |
| Gross weight: | 0.35 kg |
| Gross width (mm): | 75.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 110.00 g |
| Plastic (No PET): | 38.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Colour of product: | Black colour with red ring |
| Producer product name: | MHS-03-BKRD |
| Producer product family: | Stereo headset |
| Special features: | |
| USB charging port: | |
| Bluetooth version: | |
| Wireless connection: | No |
| Headphones connection type: | |
| Wearing style: | Headband/On-Ear |
| Noise canceling: | No |
| Wireless: | |
| Bluetooth profiles: | |
| Battery capacity: | mAh |
| Battery type: | |
| Charging time: | h |
| Frequency range: | 20-20.000 Hz |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR): | dB |
| Impedance: | 32 Ω |
| Headphone sensitivity: | 105 dB |
| Microphone sensitivity: | -58 dB |
| Connector type: | 3.5 mm jack |
| Built-in microphone: | Yes |
| In-line control: | Yes |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 210.00 mm |
| Gross height (mm): | 240.00 mm |
| Gross weight: | 0.35 kg |
| Gross width (mm): | 75.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 110.00 g |
| Plastic (No PET): | 38.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Colour of product: | Black colour with red ring |
| Producer product name: | MHS-03-BKRD |
| Producer product family: | Stereo headset |
| Special features: | |
| USB charging port: | |
| Bluetooth version: | |
| Wireless connection: | No |
| Headphones connection type: | |
| Wearing style: | Headband/On-Ear |
| Noise canceling: | No |
| Wireless: | |
| Bluetooth profiles: | |
| Battery capacity: | mAh |
| Battery type: | |
| Charging time: | h |
| Frequency range: | 20-20.000 Hz |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR): | dB |
| Impedance: | 32 Ω |
| Headphone sensitivity: | 105 dB |
| Microphone sensitivity: | -58 dB |
| Connector type: | 3.5 mm jack |
| Built-in microphone: | Yes |
| In-line control: | Yes |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| Warranty: | 12 month(s) |