Gembird Mini microphone MIC-203 3.5 mm, Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 1,70 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Connector type: | 3.5 mm |
| Colour: | Black |
| Producer product name: | MIC-203 |
| Producer product family: | Mini microphone |
| Microphone sensitivity: | 54 +/-3 dB |
| Dimensions (WxDxH): | 58 x 30 x 13 mm |
| TI weight (kg): | 0.014 kg |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| Wireless connection: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| USB charging port: |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Connector type: | 3.5 mm |
| Colour: | Black |
| Producer product name: | MIC-203 |
| Producer product family: | Mini microphone |
| Microphone sensitivity: | 54 +/-3 dB |
| Dimensions (WxDxH): | 58 x 30 x 13 mm |
| TI weight (kg): | 0.014 kg |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| Wireless connection: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| USB charging port: |