Gembird MHS-U-001 USB headphones USB, Glossy black, Built-in microphone
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | - | 12,55 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | MHS-U-001 USB headphones |
| Colour: | Glossy black |
| Microphone sensitivity: | 58 dB |
| Device connectivity: | Windows 2000/XP/Vista/7/8 |
| Warranty: | 2 year(s) |
| Connector type: | USB |
| USB port: | A free USB port |
| Built-in microphone: | Yes |
| Net weight: | 0.28 kg |
| Gross weight: | 0.34 kg |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 20.00 pc(s) |
| Gross depth master carton: | 400.00 mm |
| Gross width master carton: | 390.00 mm |
| Gross height master carton: | 450.00 mm |
| Net weight master carton: | 5.60 kg |
| Tare weight master carton: | 2.44 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 210.00 mm |
| Gross width (mm): | 193.00 mm |
| Gross height (mm): | 75.00 mm |
| TI weight (kg): | 0.25 kg |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| Wireless connection: | |
| USB charging port: | |
| Type: | |
| Headphones connection type: | |
| Wearing style: | |
| Noise canceling: | |
| Wireless: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | MHS-U-001 USB headphones |
| Colour: | Glossy black |
| Microphone sensitivity: | 58 dB |
| Device connectivity: | Windows 2000/XP/Vista/7/8 |
| Warranty: | 2 year(s) |
| Connector type: | USB |
| USB port: | A free USB port |
| Built-in microphone: | Yes |
| Net weight: | 0.28 kg |
| Gross weight: | 0.34 kg |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 20.00 pc(s) |
| Gross depth master carton: | 400.00 mm |
| Gross width master carton: | 390.00 mm |
| Gross height master carton: | 450.00 mm |
| Net weight master carton: | 5.60 kg |
| Tare weight master carton: | 2.44 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 210.00 mm |
| Gross width (mm): | 193.00 mm |
| Gross height (mm): | 75.00 mm |
| TI weight (kg): | 0.25 kg |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| Wireless connection: | |
| USB charging port: | |
| Type: | |
| Headphones connection type: | |
| Wearing style: | |
| Noise canceling: | |
| Wireless: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: |