Gembird MHS-DTW-BK Built-in microphone, 3.5 mm RCA stereo plug, yes, 3.5 mm RCA stereo plug
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 10,96 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Ear coupling: | Supraaural |
| Wearing style: | Head-band |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity: | 108 dB |
| Impedance: | 32 Ω |
| Connectivity technology: | Wired |
| Device interface: | 3.5 mm (1/8") |
| Cable length: | 1.5 m |
| Microphone in: | Yes |
| Colour of product: | Black |
| Quantity: | 1 |
| Microphone sensitivity: | 108 dB |
| Built-in microphone: | Yes |
| Microphone connectivity: | 3.5 mm RCA stereo plug |
| PC connection: | yes |
| Connector type: | 3.5 mm RCA stereo plug |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | MHS-DTW-BK |
| Net weight: | 0.18 kg |
| Gross weight: | 0.30 kg |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.12 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 190.00 mm |
| Gross width (mm): | 210.00 mm |
| Gross height (mm): | 75.00 mm |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Plastic (No PET): | 120.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| Wireless connection: | |
| USB charging port: | |
| Type: | |
| Headphones connection type: | |
| Wearing style: | |
| Noise canceling: | |
| Wireless: | |
| Audio output: |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Wearing style: | Head-band |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity: | 108 dB |
| Impedance: | 32 Ω |
| Connectivity technology: | Wired |
| Device interface: | 3.5 mm (1/8") |
| Cable length: | 1.5 m |
| Microphone in: | Yes |
| Colour of product: | Black |
| Quantity: | 1 |
| Microphone sensitivity: | 108 dB |
| Built-in microphone: | Yes |
| Microphone connectivity: | 3.5 mm RCA stereo plug |
| PC connection: | yes |
| Connector type: | 3.5 mm RCA stereo plug |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | MHS-DTW-BK |
| Net weight: | 0.18 kg |
| Gross weight: | 0.30 kg |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.12 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 190.00 mm |
| Gross width (mm): | 210.00 mm |
| Gross height (mm): | 75.00 mm |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Plastic (No PET): | 120.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| Wireless connection: | |
| USB charging port: | |
| Type: | |
| Headphones connection type: | |
| Wearing style: | |
| Noise canceling: | |
| Wireless: | |
| Audio output: |