Gembird MHS-001-GW Stereo headset 3.5 mm, Glossy white, Built-in microphone
Gamintojas: Gembird
Prekės kodas (MPN): MHS-001-GW
Prekės kodas (MPN): MHS-001-GW
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 7,63 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 24 month(s) |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Gross weight: | 0.30 kg |
| Producer product name: | Stereo headset |
| Producer product family: | MHS-001-GW |
| Connector type: | 3.5 mm |
| Colour: | Glossy white |
| Built-in microphone: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 20.00 pc(s) |
| Gross depth master carton: | 400.00 mm |
| Gross width master carton: | 395.00 mm |
| Gross height master carton: | 395.00 mm |
| Net weight master carton: | 5.00 kg |
| Tare weight master carton: | 2.00 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 190.00 mm |
| Gross width (mm): | 190.00 mm |
| Gross height (mm): | 75.00 mm |
| TI weight (kg): | 0.21 kg |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| Wireless connection: | |
| USB charging port: | |
| Type: | |
| Headphones connection type: | |
| Wearing style: | |
| Noise canceling: | |
| Wireless: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Gross weight: | 0.30 kg |
| Producer product name: | Stereo headset |
| Producer product family: | MHS-001-GW |
| Connector type: | 3.5 mm |
| Colour: | Glossy white |
| Built-in microphone: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 20.00 pc(s) |
| Gross depth master carton: | 400.00 mm |
| Gross width master carton: | 395.00 mm |
| Gross height master carton: | 395.00 mm |
| Net weight master carton: | 5.00 kg |
| Tare weight master carton: | 2.00 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 190.00 mm |
| Gross width (mm): | 190.00 mm |
| Gross height (mm): | 75.00 mm |
| TI weight (kg): | 0.21 kg |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| Wireless connection: | |
| USB charging port: | |
| Type: | |
| Headphones connection type: | |
| Wearing style: | |
| Noise canceling: | |
| Wireless: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: |