Gembird Glossy Black, Gaming headset with volume control, Built-in microphone, 3.5 mm
Gamintojas: Gembird
Prekės kodas (MPN): GHS-402
Prekės kodas (MPN): GHS-402
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 10 vnt. 1-5 d.d. 10 / - vnt. | - | 7,74 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross weight: | 0.34 kg |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Colour: | Glossy Black |
| Product name: | Gaming headset with volume control |
| Built-in microphone: | Yes |
| Connector type: | 3.5 mm |
| Wearing style: | Headband |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.14 kg |
| Gross depth (mm): | 190.00 mm |
| Gross width (mm): | 215.00 mm |
| Gross height (mm): | 75.00 mm |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Plastic (No PET): | 140.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Wireless connection: | |
| USB charging port: | |
| Type: | |
| Headphones connection type: | |
| Noise canceling: | |
| Wireless: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross weight: | 0.34 kg |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Colour: | Glossy Black |
| Product name: | Gaming headset with volume control |
| Built-in microphone: | Yes |
| Connector type: | 3.5 mm |
| Wearing style: | Headband |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.14 kg |
| Gross depth (mm): | 190.00 mm |
| Gross width (mm): | 215.00 mm |
| Gross height (mm): | 75.00 mm |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Plastic (No PET): | 140.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Wireless connection: | |
| USB charging port: | |
| Type: | |
| Headphones connection type: | |
| Noise canceling: | |
| Wireless: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: |