Gembird Gaming headset with volume control GHS-05-O Built-in microphone Orange/Black Wired Over-Ear 3.5 mm 4-pin
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 7,88 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 85 mm |
| Gross height (mm): | 235 mm |
| Gross weight: | 0.32 kg |
| Gross width (mm): | 185 mm |
| Net weight: | 0.24 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.08 kg |
| Volume (m3): | 0.003695375 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.01 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Frequency response: | 20 - 20000 Hz |
| Impedance: | 32 Ω |
| Sensitivity: | 102 dBmW |
| Drivers included: | 40 mm |
| Connector type: | 3.5 mm 4-pin |
| Cable length: | 2 m |
| Microphone frequency: | 20 - 16000 Hz |
| Producer product family: | Gaming headset with volume control |
| Wireless connection: | No |
| Colour: | Orange/Black |
| Built-in microphone: | Yes |
| Headphones connection type: | Wired |
| Wearing style: | Over-Ear |
| Microphone sensitivity: | -40 dB |
| Producer product name: | GHS-05-O |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Palette Qty: | 234 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 85 mm |
| Gross height (mm): | 235 mm |
| Gross weight: | 0.32 kg |
| Gross width (mm): | 185 mm |
| Net weight: | 0.24 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.08 kg |
| Volume (m3): | 0.003695375 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.01 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Frequency response: | 20 - 20000 Hz |
| Impedance: | 32 Ω |
| Sensitivity: | 102 dBmW |
| Drivers included: | 40 mm |
| Connector type: | 3.5 mm 4-pin |
| Cable length: | 2 m |
| Microphone frequency: | 20 - 16000 Hz |
| Producer product family: | Gaming headset with volume control |
| Wireless connection: | No |
| Colour: | Orange/Black |
| Built-in microphone: | Yes |
| Headphones connection type: | Wired |
| Wearing style: | Over-Ear |
| Microphone sensitivity: | -40 dB |
| Producer product name: | GHS-05-O |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Palette Qty: | 234 pc(s) |