Gembird Gaming headset, 3.5 mm plug, GHS-03, Black, Built-in microphone, Wired
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 12,24 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 225.00 mm |
| Gross height (mm): | 90.00 mm |
| Gross weight: | 0.38 kg |
| Gross width (mm): | 210.00 mm |
| Net weight: | 0.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.08 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Colour: | Black |
| Built-in microphone: | Yes |
| Connector type: | 3.5 mm plug |
| Product family: | Gaming headset |
| Product name: | GHS-03 |
| Headphones connection type: | Wired |
| Wearing style: | Headband |
| Paper/Pasteboard: | 70 g |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| Wireless connection: | |
| USB charging port: | |
| Type: | |
| Noise canceling: | |
| Wireless: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 225.00 mm |
| Gross height (mm): | 90.00 mm |
| Gross weight: | 0.38 kg |
| Gross width (mm): | 210.00 mm |
| Net weight: | 0.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.08 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Colour: | Black |
| Built-in microphone: | Yes |
| Connector type: | 3.5 mm plug |
| Product family: | Gaming headset |
| Product name: | GHS-03 |
| Headphones connection type: | Wired |
| Wearing style: | Headband |
| Paper/Pasteboard: | 70 g |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| Wireless connection: | |
| USB charging port: | |
| Type: | |
| Noise canceling: | |
| Wireless: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| Warranty: | 24 month(s) |