GEMBIRD Gaming computer case Fornax K600
Gamintojas: GEMBIRD
Prekės kodas (MPN): CCC-FC-K600
Prekės kodas (MPN): CCC-FC-K600
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 54,27 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gembird Fornax K600 - mid tower - extended ATX |
| Product type: | System cabinet |
| Form factor: | Mid tower |
| Windowed side panel: | Yes, tempered glass |
| Colour: | Black |
| I/o connectors: | 2 x USB 3.1 Gen 1 1 x USB-C 1 x au |
| Supported motherboards: | ATX, Mini-ATX, Extended ATX, ITX |
| System cabinet features: | Cable management system, reset button, power button, front fan magnetic filter, top PVC magnetic dust filt |
| Power device: | No power supply (ATX) |
| Dimensions (wxdxh): | 28.6 cm x 56.6 cm x 53 cm |
| Weight: | 5.5 kg |
GEMBIRD Gaming computer case Fornax K600 ATX black |
| Product description: | Gembird Fornax K600 - mid tower - extended ATX |
| Product type: | System cabinet |
| Form factor: | Mid tower |
| Windowed side panel: | Yes, tempered glass |
| Colour: | Black |
| I/o connectors: | 2 x USB 3.1 Gen 1 1 x USB-C 1 x au |
| Supported motherboards: | ATX, Mini-ATX, Extended ATX, ITX |
| System cabinet features: | Cable management system, reset button, power button, front fan magnetic filter, top PVC magnetic dust filt |
| Power device: | No power supply (ATX) |
| Dimensions (wxdxh): | 28.6 cm x 56.6 cm x 53 cm |
| Weight: | 5.5 kg |
GEMBIRD Gaming computer case Fornax K600 ATX black