GEMBIRD Full-motion desk mounting arm
Gamintojas: GEMBIRD
Prekės kodas (MPN): MA-DA1-03
Prekės kodas (MPN): MA-DA1-03
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 28,80 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gembird MA-DA1-03 mounting kit - adjustable arm - for LCD display - full motion |
| Product type: | Mounting kit (adjustable arm) |
| Mounting components: | Desk mount |
| Tilt: | -50° to 50° |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Rotation, tilt |
| Recommended use: | LCD display |
| Recommended display size: | 17"-35" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 10 kg |
| Material: | Aluminium, steel |
GEMBIRD Full-motion desk display mounting arm 17-35inch |
| Product description: | Gembird MA-DA1-03 mounting kit - adjustable arm - for LCD display - full motion |
| Product type: | Mounting kit (adjustable arm) |
| Mounting components: | Desk mount |
| Tilt: | -50° to 50° |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Rotation, tilt |
| Recommended use: | LCD display |
| Recommended display size: | 17"-35" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 10 kg |
| Material: | Aluminium, steel |
GEMBIRD Full-motion desk display mounting arm 17-35inch