GEMBIRD Double monitor desk stand
Gamintojas: GEMBIRD
Prekės kodas (MPN): MS-D2-01
Prekės kodas (MPN): MS-D2-01
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 55,87 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gembird MS-D2-01 mounting kit - landscape/portrait - for 2 monitors - height adjustable - black |
| Product type: | Mounting kit (landscape/portrait) - desk-mountable |
| Mounting components: | 2 VESA adapters, base plate, stand body, arm bracket |
| Dimensions (wxdxh): | 57 cm x 20 cm x 73.7 cm |
| Adjustable height: | 24.5-40cm |
| Tilt: | -45° to 45° |
| Rotation: | -180° to 180° |
| Swivel: | -40° to 40° |
| Adjustments: | Height, tilt, swivel, rotation |
| Weight: | 4.6 kg |
| Recommended use: | 2 monitors |
| Recommended display size: | 17"-27" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 6 kg |
| Material: | Aluminium, steel, plastic |
| Colour: | Black |
GEMBIRD Double monitor desk stand height adjustable |
| Product description: | Gembird MS-D2-01 mounting kit - landscape/portrait - for 2 monitors - height adjustable - black |
| Product type: | Mounting kit (landscape/portrait) - desk-mountable |
| Mounting components: | 2 VESA adapters, base plate, stand body, arm bracket |
| Dimensions (wxdxh): | 57 cm x 20 cm x 73.7 cm |
| Adjustable height: | 24.5-40cm |
| Tilt: | -45° to 45° |
| Rotation: | -180° to 180° |
| Swivel: | -40° to 40° |
| Adjustments: | Height, tilt, swivel, rotation |
| Weight: | 4.6 kg |
| Recommended use: | 2 monitors |
| Recommended display size: | 17"-27" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 6 kg |
| Material: | Aluminium, steel, plastic |
| Colour: | Black |
GEMBIRD Double monitor desk stand height adjustable