Gembird Desktop microphone with a tripod MIC-D-03 Built-in microphone 3.5 mm Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 11,44 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 155 mm |
| Gross height (mm): | 280 mm |
| Gross weight: | 0.184 kg |
| Gross width (mm): | 65 mm |
| Net weight: | 0.15 kg |
| Paper/Pasteboard: | 34.00 g |
| Volume (m3): | 0.002821 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.034 kg |
| Colour: | Black |
| Producer product name: | MIC-D-03 |
| Producer product family: | Desktop microphone with a tripod |
| Connector type: | 3.5 mm |
| Built-in microphone: | Yes |
| Microphone connectivity: | 3.5 mm connector |
| Microphone sensitivity: | - 62 +/- 3 dB |
| Palette Qty: | 613 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 155 mm |
| Gross height (mm): | 280 mm |
| Gross weight: | 0.184 kg |
| Gross width (mm): | 65 mm |
| Net weight: | 0.15 kg |
| Paper/Pasteboard: | 34.00 g |
| Volume (m3): | 0.002821 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.034 kg |
| Colour: | Black |
| Producer product name: | MIC-D-03 |
| Producer product family: | Desktop microphone with a tripod |
| Connector type: | 3.5 mm |
| Built-in microphone: | Yes |
| Microphone connectivity: | 3.5 mm connector |
| Microphone sensitivity: | - 62 +/- 3 dB |
| Palette Qty: | 613 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |