Gembird Desktop microphone MIC-D-02 3.5 mm, 3.5 mm audio plug, Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | - | 3,21 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 0.583 kg |
| Gross width (mm): | 170.00 mm |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.553 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Producer product name: | MIC-D-02 |
| Connector type: | 3.5 mm |
| Colour: | Black |
| Producer product family: | Desktop microphone |
| Microphone sensitivity: | - 62 +/- 3 dB |
| Microphone connectivity: | 3.5 mm audio plug |
| Other features: | Omni-directional desktop microphone |
| Paper/Pasteboard: | 553.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Wireless connection: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| USB charging port: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 0.583 kg |
| Gross width (mm): | 170.00 mm |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.553 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Producer product name: | MIC-D-02 |
| Connector type: | 3.5 mm |
| Colour: | Black |
| Producer product family: | Desktop microphone |
| Microphone sensitivity: | - 62 +/- 3 dB |
| Microphone connectivity: | 3.5 mm audio plug |
| Other features: | Omni-directional desktop microphone |
| Paper/Pasteboard: | 553.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Wireless connection: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| USB charging port: | |
| Warranty: | 24 month(s) |