Gembird Desktop microphone MIC-205 Black, 3.5 mm
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 3,74 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross weight: | 0.14 kg |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Producer product name: | MIC-205 |
| Colour: | Black |
| Microphone sensitivity: | 54 +/-3 dB |
| Connector type: | 3.5 mm |
| Producer product family: | Desktop microphone |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Gross depth (mm): | 110.00 mm |
| Gross width (mm): | 320.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| TI weight (kg): | 0.09 kg |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Wireless connection: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| USB charging port: |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross weight: | 0.14 kg |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Producer product name: | MIC-205 |
| Colour: | Black |
| Microphone sensitivity: | 54 +/-3 dB |
| Connector type: | 3.5 mm |
| Producer product family: | Desktop microphone |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Gross depth (mm): | 110.00 mm |
| Gross width (mm): | 320.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| TI weight (kg): | 0.09 kg |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Wireless connection: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| USB charging port: |