GEMBIRD Computer Case Fornax K300 black
Gamintojas: GEMBIRD
Prekės kodas (MPN): CCC-FC-K300
Prekės kodas (MPN): CCC-FC-K300
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | - | 16,20 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gembird Fornax K300 - MT - micro ATX |
| Product type: | System cabinet |
| Form factor: | Mini tower |
| Colour: | Black |
| I/o connectors: | 2 x USB 2 x USB 3.0 1 x headphones |
| Supported motherboards: | microATX, Mini-ITX |
| Power device: | No power supply (ATX) |
| Dimensions (wxdxh): | 17 cm x 37 cm x 35 cm |
| Weight: | 2.17 kg |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
GEMBIRD Computer Case Fornax K300 black |
| Product description: | Gembird Fornax K300 - MT - micro ATX |
| Product type: | System cabinet |
| Form factor: | Mini tower |
| Colour: | Black |
| I/o connectors: | 2 x USB 2 x USB 3.0 1 x headphones |
| Supported motherboards: | microATX, Mini-ITX |
| Power device: | No power supply (ATX) |
| Dimensions (wxdxh): | 17 cm x 37 cm x 35 cm |
| Weight: | 2.17 kg |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
GEMBIRD Computer Case Fornax K300 black