Gembird Bluetooth stereo headset "Berlin"
Gamintojas: Gembird
Prekės kodas (MPN): BHP-BER-W
Prekės kodas (MPN): BHP-BER-W
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 19,28 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Producer product name: | Bluetooth stereo headset "Berlin" |
| Net weight: | 0.18 kg |
| Gross weight: | 0.28 kg |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.0023976 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 185.00 mm |
| Gross width (mm): | 72 mm |
| Gross height (mm): | 180 mm |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| Palette Qty: | 360 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Producer product name: | Bluetooth stereo headset "Berlin" |
| Net weight: | 0.18 kg |
| Gross weight: | 0.28 kg |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.0023976 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 185.00 mm |
| Gross width (mm): | 72 mm |
| Gross height (mm): | 180 mm |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| Palette Qty: | 360 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |