Gembird BHP-LED-01 BT stereo headset with LED light effect Gembird
Gamintojas: Gembird
Prekės kodas (MPN): BHP-LED-01
Prekės kodas (MPN): BHP-LED-01
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 8 vnt. 2026-06-16 - / 8 vnt. | - | 8,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 120.00 mm |
| Gross height (mm): | 90.00 mm |
| Gross weight: | 0.25 kg |
| Gross width (mm): | 175.00 mm |
| Net weight: | 0.15 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 457 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 120.00 mm |
| Gross height (mm): | 90.00 mm |
| Gross weight: | 0.25 kg |
| Gross width (mm): | 175.00 mm |
| Net weight: | 0.15 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 457 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |