GEMBIRD Adjustable desk display mounting
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): MA-DA1-02
Prekės kodas (MPN): MA-DA1-02
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 22,62 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gembird MA-DA1-02 mounting kit - adjustable arm - for flat panel - tilting, up to 8 kg - fine texture blac |
| Product type: | Mounting kit (adjustable arm) - desk-mountable |
| Tilt: | -45° to 90° |
| Rotation: | -180° to 180° |
| Swivel: | -90° to 90° |
| Adjustments: | Tilt, swivel, rotation |
| Weight: | 2.1 kg |
| Recommended use: | Flat panel |
| Recommended display size: | 17"-32" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 8 kg |
| Material: | Plastic, aluminium, steel |
| Colour: | Fine texture black |
| Package content: | Mounting tools bag |
Funkcijos Position your screen perfectly Lightweight and tilting design Monitor desk mount with double monitor arms Arms rotate, extend and retract, tilt to change reading angles, and allow to rotate displays from landscape-to-portrait mode Enables easy ergonomic positioning for reduced strain Works with almost any LCD monitor Durable adjustable gas-springs Strong desk clamp or grommet for easy and secure fixation on your desk Built-in cable management for an organized and neat workspace VESA compatible |
| Product description: | Gembird MA-DA1-02 mounting kit - adjustable arm - for flat panel - tilting, up to 8 kg - fine texture blac |
| Product type: | Mounting kit (adjustable arm) - desk-mountable |
| Tilt: | -45° to 90° |
| Rotation: | -180° to 180° |
| Swivel: | -90° to 90° |
| Adjustments: | Tilt, swivel, rotation |
| Weight: | 2.1 kg |
| Recommended use: | Flat panel |
| Recommended display size: | 17"-32" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 8 kg |
| Material: | Plastic, aluminium, steel |
| Colour: | Fine texture black |
| Package content: | Mounting tools bag |
Funkcijos
Position your screen perfectly
Lightweight and tilting design
Monitor desk mount with double monitor arms
Arms rotate, extend and retract, tilt to change reading angles, and allow to rotate displays from landscape-to-portrait mode
Enables easy ergonomic positioning for reduced strain
Works with almost any LCD monitor
Durable adjustable gas-springs
Strong desk clamp or grommet for easy and secure fixation on your desk
Built-in cable management for an organized and neat workspace
VESA compatible