GEMBIRD Adjustable desk 3-display mount
Gamintojas: GEMBIRD
Prekės kodas (MPN): MA-D3-01
Prekės kodas (MPN): MA-D3-01
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 35,79 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gembird MA-D3-01 mounting kit - for 3 monitors - fine texture black |
| Product type: | Mounting kit |
| Mounting components: | Desk clamp mount, 2 adjustable arms |
| Dimensions (wxdxh): | 40.7 cm |
| Tilt: | -45° to 45° |
| Rotation: | -180° to 180° |
| Swivel: | -90° to 90° |
| Adjustments: | Tilt, swivel, rotation |
| Weight: | 5.2 kg |
| Recommended use: | 3 monitors |
| Recommended display size: | 17"-27" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 21 kg |
| Material: | Plastic, aluminium, steel |
| Colour: | Fine texture black |
| Package content: | Installation hardware kit |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Funkcijos Position your screen perfectly Lightweight and tilting design Monitor desk mount with triple monitor arm Arms allow to swivel, extend, retract or tilt your display and enables rotating the displays from landscape-to-portrait mode, etc. Durable strong desk clamp for easy and secure fixation on your desk Practical cable clips in the arms Works with almost any LCD monitor |
| Product description: | Gembird MA-D3-01 mounting kit - for 3 monitors - fine texture black |
| Product type: | Mounting kit |
| Mounting components: | Desk clamp mount, 2 adjustable arms |
| Dimensions (wxdxh): | 40.7 cm |
| Tilt: | -45° to 45° |
| Rotation: | -180° to 180° |
| Swivel: | -90° to 90° |
| Adjustments: | Tilt, swivel, rotation |
| Weight: | 5.2 kg |
| Recommended use: | 3 monitors |
| Recommended display size: | 17"-27" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 21 kg |
| Material: | Plastic, aluminium, steel |
| Colour: | Fine texture black |
| Package content: | Installation hardware kit |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Funkcijos
Position your screen perfectly
Lightweight and tilting design
Monitor desk mount with triple monitor arm
Arms allow to swivel, extend, retract or tilt your display and enables rotating the displays from landscape-to-portrait mode, etc.
Durable strong desk clamp for easy and secure fixation on your desk
Practical cable clips in the arms
Works with almost any LCD monitor