GEMBIRD Adjustable desk 2-display mount
Gamintojas: GEMBIRD
Prekės kodas (MPN): MA-D2-01
Prekės kodas (MPN): MA-D2-01
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 20,57 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gembird MA-D2-01 mounting kit - for 2 LCD displays - fine texture black |
| Product type: | Mounting kit |
| Mounting components: | Desk clamp mount, pole mount, 2 adjustable arms, grommet clamp |
| Tilt: | -45° to 45° |
| Rotation: | -180° to 180° |
| Swivel: | -90° to 90° |
| Adjustments: | Tilt, swivel, rotation |
| Weight: | 3.5 kg |
| Recommended use: | 2 LCD displays |
| Recommended display size: | 17"-32" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 18 kg |
| Material: | Plastic, steel |
| Colour: | Fine texture black |
| Package content: | Installation hardware kit |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Funkcijos Position your screen perfectly Lightweight and tilting design Monitor desk mount with double monitor arm Arms allow to swivel, extend, retract or tilt your display and enables rotating the displays from landscape-to-portrait mode, etc Strong desk clamp or grommet for easy and secure fixation on your desk Built-in cable management for an organized and neat workspace |
| Product description: | Gembird MA-D2-01 mounting kit - for 2 LCD displays - fine texture black |
| Product type: | Mounting kit |
| Mounting components: | Desk clamp mount, pole mount, 2 adjustable arms, grommet clamp |
| Tilt: | -45° to 45° |
| Rotation: | -180° to 180° |
| Swivel: | -90° to 90° |
| Adjustments: | Tilt, swivel, rotation |
| Weight: | 3.5 kg |
| Recommended use: | 2 LCD displays |
| Recommended display size: | 17"-32" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 18 kg |
| Material: | Plastic, steel |
| Colour: | Fine texture black |
| Package content: | Installation hardware kit |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Funkcijos
Position your screen perfectly
Lightweight and tilting design
Monitor desk mount with double monitor arm
Arms allow to swivel, extend, retract or tilt your display and enables rotating the displays from landscape-to-portrait mode, etc
Strong desk clamp or grommet for easy and secure fixation on your desk
Built-in cable management for an organized and neat workspace