Gembird 12 V Car power inverter, 500 W EG-PWC500-01
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 41,56 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 265.00 mm |
| Gross height (mm): | 90.00 mm |
| Gross weight: | 1.10 kg |
| Gross width (mm): | 192.00 mm |
| Net weight: | 1.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | EG-PWC500-01 |
| Producer product family: | 12 V Car power inverter, 500 W |
| Material: | Aluminium and plastic |
| Dimensions (WxDxH): | 180 x 120 x 63 mm |
| Technical features: | Power output: 500 W continuous power (peak power 1000 W) |
| Operating temperature (T-T): | 0/40 °C |
| USB powered: | Yes |
| Output connections: | 230 VAC +/- 10% at 50 Hz (+/-3Hz), modified sine wave |
| Input: | 10-16 VDC (accumulator directly) |
| Cable type: | Cable: 80 cm (6 sq.mm) ring terminals, 30A terminal |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 265.00 mm |
| Gross height (mm): | 90.00 mm |
| Gross weight: | 1.10 kg |
| Gross width (mm): | 192.00 mm |
| Net weight: | 1.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | EG-PWC500-01 |
| Producer product family: | 12 V Car power inverter, 500 W |
| Material: | Aluminium and plastic |
| Dimensions (WxDxH): | 180 x 120 x 63 mm |
| Technical features: | Power output: 500 W continuous power (peak power 1000 W) |
| Operating temperature (T-T): | 0/40 °C |
| USB powered: | Yes |
| Output connections: | 230 VAC +/- 10% at 50 Hz (+/-3Hz), modified sine wave |
| Input: | 10-16 VDC (accumulator directly) |
| Cable type: | Cable: 80 cm (6 sq.mm) ring terminals, 30A terminal |
| Warranty: | 24 month(s) |