Gembird 12 V Car power inverter, 150 W EG-PWC150-01
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 21 vnt. 1-5 d.d. 21 / - vnt. | - | 22,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 195 mm |
| Gross height (mm): | 115 mm |
| Gross weight: | 0.531 kg |
| Gross width (mm): | 90 mm |
| Net weight: | 0.511 kg |
| Packing quantity: | 30 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 10.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00201825 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | EG-PWC150-01 |
| Producer product family: | 12 V Car power inverter, 150 W |
| Material: | Aluminium and plastic |
| Dimensions (WxDxH): | 156 x 76 x 76 mm |
| Technical features: | Power output: 150 W continuous power (peak power 300 W) |
| Operating temperature (T-T): | 5/35 °C |
| USB powered: | Yes |
| Output connections: | 230 VAC +/- 10% at 50 Hz (+/-3Hz), modified sine wave |
| Input: | 10-16 VDC (car cigarette lighter) |
| Cable type: | Cable: cigarette lighter cable, 1.5 sq.mm, 71 cm |
| Gross depth master carton: | 455 mm |
| Gross width master carton: | 415 mm |
| Gross height master carton: | 370 mm |
| Net weight master carton: | 15.93 kg |
| Tare weight master carton: | 1.188 kg |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 195 mm |
| Gross height (mm): | 115 mm |
| Gross weight: | 0.531 kg |
| Gross width (mm): | 90 mm |
| Net weight: | 0.511 kg |
| Packing quantity: | 30 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 10.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00201825 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | EG-PWC150-01 |
| Producer product family: | 12 V Car power inverter, 150 W |
| Material: | Aluminium and plastic |
| Dimensions (WxDxH): | 156 x 76 x 76 mm |
| Technical features: | Power output: 150 W continuous power (peak power 300 W) |
| Operating temperature (T-T): | 5/35 °C |
| USB powered: | Yes |
| Output connections: | 230 VAC +/- 10% at 50 Hz (+/-3Hz), modified sine wave |
| Input: | 10-16 VDC (car cigarette lighter) |
| Cable type: | Cable: cigarette lighter cable, 1.5 sq.mm, 71 cm |
| Gross depth master carton: | 455 mm |
| Gross width master carton: | 415 mm |
| Gross height master carton: | 370 mm |
| Net weight master carton: | 15.93 kg |
| Tare weight master carton: | 1.188 kg |
| Warranty: | 24 month(s) |