Gembird | Stereo headset, "Los Angeles" + microphone, passive noise canceling | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 37 vnt. 1-5 d.d. 37 / - vnt. | - | 7,96 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Cable length: | 1.8 m m |
| Maximum cable length: | 1.8 m m |
| Frequency range: | 20 - 20000 Hz |
| Weight: | 0.2 kg g |
| Colour of product: | Black |
| Sensitivity: | 105 +/-3 dB dBmW |
| Type: | MHS-LAX-B Stereo headset "Los Angeles" |
| PC connection: | 3.5 mm 4-pin combo-jack, stereo + microphone |
| Output connections: | 3.5 mm 4-pin combo-jack, stereo + microphone |
| Input type: | Up to 100 mW max |
| Impedance: | 32 Ohm +/-15% Ω |
| Sensitivity: | 105 +/-3 dB dB |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Net weight: | 0.186 kg |
| Gross weight: | 0.266 kg |
| Colour: | Black |
| Connector type: | 3.5 mm |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.0027864 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.08 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 172 mm |
| Gross width (mm): | 81 mm |
| Gross height (mm): | 200 mm |
| TI weight (kg): | 0.18 kg |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| Palette Qty: | 310 pc(s) |
| Producer: | Gembird |
| Cable length: | 1.8 m m |
| Maximum cable length: | 1.8 m m |
| Frequency range: | 20 - 20000 Hz |
| Weight: | 0.2 kg g |
| Colour of product: | Black |
| Sensitivity: | 105 +/-3 dB dBmW |
| Type: | MHS-LAX-B Stereo headset "Los Angeles" |
| PC connection: | 3.5 mm 4-pin combo-jack, stereo + microphone |
| Output connections: | 3.5 mm 4-pin combo-jack, stereo + microphone |
| Input type: | Up to 100 mW max |
| Impedance: | 32 Ohm +/-15% Ω |
| Sensitivity: | 105 +/-3 dB dB |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Net weight: | 0.186 kg |
| Gross weight: | 0.266 kg |
| Colour: | Black |
| Connector type: | 3.5 mm |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.0027864 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.08 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 172 mm |
| Gross width (mm): | 81 mm |
| Gross height (mm): | 200 mm |
| TI weight (kg): | 0.18 kg |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| Palette Qty: | 310 pc(s) |
| Producer: | Gembird |