Gembird | MHS-002 Stereo headset | Built-in microphone | 3.5 mm | Black/Red
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 6,97 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Frequency range: | 20 -20000 |
| Driver unit: | 40 cm |
| Impedance: | 32 Ω |
| Sensitivity: | 105 dB |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | MHS-002 Stereo headset |
| Warranty: | 2 year(s) |
| Connector type: | 3.5 mm |
| Colour: | Black/Red |
| Built-in microphone: | Yes |
| Other features: | On-Ear |
| Net weight: | 0.083 kg |
| Gross weight: | 0.183 kg |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 20 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.0026505 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 190.00 mm |
| Gross width (mm): | 75 mm |
| Gross height (mm): | 186 mm |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| Gross depth master carton: | 400 mm |
| Gross width master carton: | 400 mm |
| Gross height master carton: | 395 mm |
| Net weight master carton: | 3.66 kg |
| Tare weight master carton: | 1.074 kg |
| Palette Qty: | 540 pc(s) |
| Producer: | Gembird |
| Frequency range: | 20 -20000 |
| Driver unit: | 40 cm |
| Impedance: | 32 Ω |
| Sensitivity: | 105 dB |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | MHS-002 Stereo headset |
| Warranty: | 2 year(s) |
| Connector type: | 3.5 mm |
| Colour: | Black/Red |
| Built-in microphone: | Yes |
| Other features: | On-Ear |
| Net weight: | 0.083 kg |
| Gross weight: | 0.183 kg |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 20 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.0026505 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 190.00 mm |
| Gross width (mm): | 75 mm |
| Gross height (mm): | 186 mm |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| Gross depth master carton: | 400 mm |
| Gross width master carton: | 400 mm |
| Gross height master carton: | 395 mm |
| Net weight master carton: | 3.66 kg |
| Tare weight master carton: | 1.074 kg |
| Palette Qty: | 540 pc(s) |
| Producer: | Gembird |