Gembird | MHS-001-GW | Stereo headset
Gamintojas: Gembird
Prekės kodas (MPN): MHS-001
Prekės kodas (MPN): MHS-001
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 8,48 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 24 month(s) |
| Net weight: | 0.219, 0.219 kg |
| Gross weight: | 0.279, 0.279 kg |
| Connector type: | 3.5 mm |
| Colour: | Glossy black |
| Producer product name: | Stereo headset |
| Producer product family: | MHS-001-GW |
| Built-in microphone: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 20 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.0027075 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 75 mm |
| Gross width (mm): | 190.00 mm |
| Gross height (mm): | 190 mm |
| TI weight (kg): | 0.19 kg |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| Gross depth master carton: | 395 mm |
| Gross width master carton: | 390 mm |
| Gross height master carton: | 405 mm |
| Net weight master carton: | 5.58 kg |
| Tare weight master carton: | 1.061 kg |
| Palette Qty: | 540 pc(s) |
| Producer: | Gembird |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Net weight: | 0.219, 0.219 kg |
| Gross weight: | 0.279, 0.279 kg |
| Connector type: | 3.5 mm |
| Colour: | Glossy black |
| Producer product name: | Stereo headset |
| Producer product family: | MHS-001-GW |
| Built-in microphone: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| Packing quantity: | 20 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.0027075 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 75 mm |
| Gross width (mm): | 190.00 mm |
| Gross height (mm): | 190 mm |
| TI weight (kg): | 0.19 kg |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| Gross depth master carton: | 395 mm |
| Gross width master carton: | 390 mm |
| Gross height master carton: | 405 mm |
| Net weight master carton: | 5.58 kg |
| Tare weight master carton: | 1.061 kg |
| Palette Qty: | 540 pc(s) |
| Producer: | Gembird |