Gembird | Condenser Microphone with Desk-stand | MIC-D-04 | 3.5 mm jack | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | - | 4,31 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 240.00 mm |
| Gross height (mm): | 90.00 mm |
| Gross weight: | 0.18 kg |
| Gross width (mm): | 155.00 mm |
| Net weight: | 0.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 60.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.09 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 258 pc(s) |
| Connector type: | 3.5 mm jack |
| Colour: | Black |
| Producer product name: | MIC-D-04 |
| Producer product family: | Condenser Microphone with Desk-stand |
| Other features: | Frequency response: 20 Hz - 20 kHz |
| Producer: | Gembird |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 240.00 mm |
| Gross height (mm): | 90.00 mm |
| Gross weight: | 0.18 kg |
| Gross width (mm): | 155.00 mm |
| Net weight: | 0.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 60.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.09 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 258 pc(s) |
| Connector type: | 3.5 mm jack |
| Colour: | Black |
| Producer product name: | MIC-D-04 |
| Producer product family: | Condenser Microphone with Desk-stand |
| Other features: | Frequency response: 20 Hz - 20 kHz |
| Producer: | Gembird |
| Warranty: | 24 month(s) |