GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC | NVIDIA | 4 GB | GeForce GT 1030 | DDR4 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 3.0 x16 (uses x4)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | 129,98 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 38.00 mm |
| Gross weight: | 0.54 kg |
| Gross width (mm): | 69.00 mm |
| Net weight: | 0.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.24 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | MSI |
| Palette Qty: | 1838 pc(s) |
| Graphics adapter memory type: | DDR4 |
| Interface type: | PCI Express 3.0 x16 (uses x4) |
| Producer product name: | GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Graphics processor family: | NVIDIA |
| Graphics processor: | GeForce GT 1030 |
| Discrete graphics adapter memory: | 4 GB |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 38.00 mm |
| Gross weight: | 0.54 kg |
| Gross width (mm): | 69.00 mm |
| Net weight: | 0.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.24 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | MSI |
| Palette Qty: | 1838 pc(s) |
| Graphics adapter memory type: | DDR4 |
| Interface type: | PCI Express 3.0 x16 (uses x4) |
| Producer product name: | GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Graphics processor family: | NVIDIA |
| Graphics processor: | GeForce GT 1030 |
| Discrete graphics adapter memory: | 4 GB |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Warranty: | 36 month(s) |