Gaming Monitor | AG493UCX2 | 49 " | VA | DQHD | 32:9 | 165 Hz | 1 ms | 5120 x 1440 pixels | 550 cd/m² | HDMI ports quantity 3 | Black | Warranty 36 month(s)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1258,40 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 1308.00 mm |
| Gross height (mm): | 420.00 mm |
| Gross weight: | 20.80 kg |
| Gross width (mm): | 553.00 mm |
| Net weight: | 14.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 5400.00 g |
| Plastic (No PET): | 1000.00 g |
| Tare weight (kg): | 6.40 kg |
| Volume (m3): | 0.30 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | AOC |
| Palette Qty: | 4 pc(s) |
| HD type: | DQHD |
| TV tuner integrated: | No |
| Maximum refresh rate: | 165 Hz |
| Display: | 5120 x 1440 pixels |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100 x 100 mm |
| Display brightness: | 550 cd/m² |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Panel type: | VA |
| USB ports quantity: | HDMI 2.0 x 3, DisplayPort 1.4 x 1, USB-C × 1 |
| Touchscreen: | No |
| USB-C: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Contrast ratio (typical): | 3000 : 1 |
| Producer product name: | AG493UCX2 |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| Display diagonal: | 49 " |
| Swivelling: | Yes |
| Colour of product: | Black |
| Response time: | 1 ms |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Height adjustment: | 10 cm |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Height adjustment: | Yes |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Aspect ratio: | 32:9 |
| Producer product family: | Gaming Monitor |
| Gross depth (mm): | 1308.00 mm |
| Gross height (mm): | 420.00 mm |
| Gross weight: | 20.80 kg |
| Gross width (mm): | 553.00 mm |
| Net weight: | 14.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 5400.00 g |
| Plastic (No PET): | 1000.00 g |
| Tare weight (kg): | 6.40 kg |
| Volume (m3): | 0.30 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | AOC |
| Palette Qty: | 4 pc(s) |
| HD type: | DQHD |
| TV tuner integrated: | No |
| Maximum refresh rate: | 165 Hz |
| Display: | 5120 x 1440 pixels |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100 x 100 mm |
| Display brightness: | 550 cd/m² |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Panel type: | VA |
| USB ports quantity: | HDMI 2.0 x 3, DisplayPort 1.4 x 1, USB-C × 1 |
| Touchscreen: | No |
| USB-C: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Contrast ratio (typical): | 3000 : 1 |
| Producer product name: | AG493UCX2 |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| Display diagonal: | 49 " |
| Swivelling: | Yes |
| Colour of product: | Black |
| Response time: | 1 ms |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Height adjustment: | 10 cm |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Height adjustment: | Yes |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Aspect ratio: | 32:9 |
| Producer product family: | Gaming Monitor |