Gaming Headset | Toron 531 | Wired | Over-ear | Microphone | Black
Gamintojas: Genesis
Prekės kodas (MPN): NSG-2117
Prekės kodas (MPN): NSG-2117
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 9 vnt. 1-5 d.d. 9 / - vnt. | - | 44,94 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 246.00 mm |
| Gross height (mm): | 105.00 mm |
| Gross weight: | 0.68 kg |
| Gross width (mm): | 215.00 mm |
| Net weight: | 0.33 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 276.80 g |
| Plastic (No PET): | 69.20 g |
| Tare weight (kg): | 0.35 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Genesis |
| Palette Qty: | 311 pc(s) |
| USB charging port: | No |
| Colour of product: | Black |
| Wireless connection: | No |
| Cable length: | 1 m |
| Producer product name: | Toron 531 |
| Producer product family: | Gaming Headset |
| Microphone: | Yes |
| Headphones connection type: | Wired |
| Wearing style: | Over-ear |
| Noise canceling: | No |
| Wireless: | No |
| Impedance: | 32 Ω |
| Frequency range: | 20-20k Hz |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 246.00 mm |
| Gross height (mm): | 105.00 mm |
| Gross weight: | 0.68 kg |
| Gross width (mm): | 215.00 mm |
| Net weight: | 0.33 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 276.80 g |
| Plastic (No PET): | 69.20 g |
| Tare weight (kg): | 0.35 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Genesis |
| Palette Qty: | 311 pc(s) |
| USB charging port: | No |
| Colour of product: | Black |
| Wireless connection: | No |
| Cable length: | 1 m |
| Producer product name: | Toron 531 |
| Producer product family: | Gaming Headset |
| Microphone: | Yes |
| Headphones connection type: | Wired |
| Wearing style: | Over-ear |
| Noise canceling: | No |
| Wireless: | No |
| Impedance: | 32 Ω |
| Frequency range: | 20-20k Hz |
| Warranty: | 24 month(s) |