Gamemax
Gamintojas: Gamemax
Prekės kodas (MPN): RGB PRO 850G
Prekės kodas (MPN): RGB PRO 850G
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
120 mėn.
120 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 20 vnt. 1-5 d.d. 20 / - vnt. | - | 124,96 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 363.00 mm |
| Gross height (mm): | 130.00 mm |
| Gross weight: | 2.86 kg |
| Gross width (mm): | 234.00 mm |
| Net weight: | 2.47 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 312.00 g |
| Plastic (No PET): | 78.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.39 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gamemax |
| Palette Qty: | 156 pc(s) |
| Warranty: | 120 month(s) |
| Gross depth (mm): | 363.00 mm |
| Gross height (mm): | 130.00 mm |
| Gross weight: | 2.86 kg |
| Gross width (mm): | 234.00 mm |
| Net weight: | 2.47 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 312.00 g |
| Plastic (No PET): | 78.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.39 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gamemax |
| Palette Qty: | 156 pc(s) |
| Warranty: | 120 month(s) |