Gamemax PSU | RGB 1050G WH | 1050 W | Gold | Full Modular | White
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
120 mėn.
120 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 137,57 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 363.00 mm |
| Gross height (mm): | 130.00 mm |
| Gross weight: | 2.94 kg |
| Gross width (mm): | 234.00 mm |
| Net weight: | 2.55 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 312.00 g |
| Plastic (No PET): | 78.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.39 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gamemax |
| Palette Qty: | 15 pc(s) |
| Nominal power: | 1050 W |
| Producer product name: | RGB 1050G WH |
| Producer product family: | PSU |
| Type: | Full Modular |
| Colour of product: | White |
| Certification: | Gold |
| Warranty: | 120 month(s) |
| Gross depth (mm): | 363.00 mm |
| Gross height (mm): | 130.00 mm |
| Gross weight: | 2.94 kg |
| Gross width (mm): | 234.00 mm |
| Net weight: | 2.55 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 312.00 g |
| Plastic (No PET): | 78.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.39 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gamemax |
| Palette Qty: | 15 pc(s) |
| Nominal power: | 1050 W |
| Producer product name: | RGB 1050G WH |
| Producer product family: | PSU |
| Type: | Full Modular |
| Colour of product: | White |
| Certification: | Gold |
| Warranty: | 120 month(s) |