Gamemax PSU | MAX P650B | 650 W | Bronze | Non-Modular
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | - | 61,85 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 530.00 mm |
| Gross height (mm): | 220.00 mm |
| Gross weight: | 17.10 kg |
| Gross width (mm): | 440.00 mm |
| Net weight: | 16.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gamemax |
| Palette Qty: | 34 pc(s) |
| Producer product name: | MAX P650B |
| Nominal power: | 650 W |
| Certification: | Bronze |
| Type: | Non-Modular |
| Producer product family: | PSU |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 530.00 mm |
| Gross height (mm): | 220.00 mm |
| Gross weight: | 17.10 kg |
| Gross width (mm): | 440.00 mm |
| Net weight: | 16.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gamemax |
| Palette Qty: | 34 pc(s) |
| Producer product name: | MAX P650B |
| Nominal power: | 650 W |
| Certification: | Bronze |
| Type: | Non-Modular |
| Producer product family: | PSU |
| Warranty: | 36 month(s) |