Gamemax PSU | LION CORE 1200P | 1200 W | Platinum | Full Modular
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
120 mėn.
120 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d.6 vnt. 2026-06-12 4 / 6 vnt. | 220,88 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 335.00 mm |
| Gross height (mm): | 200.00 mm |
| Gross weight: | 3.75 kg |
| Gross width (mm): | 123.00 mm |
| Net weight: | 3.23 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 416.00 g |
| Plastic (No PET): | 104.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.52 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gamemax |
| Palette Qty: | 210 pc(s) |
| Nominal power: | 1200 W |
| Producer product name: | LION CORE 1200P |
| Producer product family: | PSU |
| Type: | Full Modular |
| Certification: | Platinum |
| Warranty: | 120 month(s) |
| Gross depth (mm): | 335.00 mm |
| Gross height (mm): | 200.00 mm |
| Gross weight: | 3.75 kg |
| Gross width (mm): | 123.00 mm |
| Net weight: | 3.23 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 416.00 g |
| Plastic (No PET): | 104.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.52 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gamemax |
| Palette Qty: | 210 pc(s) |
| Nominal power: | 1200 W |
| Producer product name: | LION CORE 1200P |
| Producer product family: | PSU |
| Type: | Full Modular |
| Certification: | Platinum |
| Warranty: | 120 month(s) |