Gamemax PSU | GZ 850G | 850 W | Gold | Full Modular
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | - | 119,91 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 319.00 mm |
| Gross height (mm): | 195.00 mm |
| Gross weight: | 2.78 kg |
| Gross width (mm): | 115.00 mm |
| Net weight: | 2.39 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 312.00 g |
| Plastic (No PET): | 78.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.39 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gamemax |
| Palette Qty: | 242 pc(s) |
| Nominal power: | 850 W |
| Producer product name: | GZ 850G |
| Producer product family: | PSU |
| Type: | Full Modular |
| Certification: | Gold |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 319.00 mm |
| Gross height (mm): | 195.00 mm |
| Gross weight: | 2.78 kg |
| Gross width (mm): | 115.00 mm |
| Net weight: | 2.39 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 312.00 g |
| Plastic (No PET): | 78.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.39 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gamemax |
| Palette Qty: | 242 pc(s) |
| Nominal power: | 850 W |
| Producer product name: | GZ 850G |
| Producer product family: | PSU |
| Type: | Full Modular |
| Certification: | Gold |
| Warranty: | 60 month(s) |