Gamemax FN12A-N2 WL-R | Case fan | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 40 vnt. 1-5 d.d. 40 / - vnt. | - | 36,60 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 420.00 mm |
| Gross height (mm): | 290.00 mm |
| Gross weight: | 15.40 kg |
| Gross width (mm): | 350.00 mm |
| Net weight: | 14.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 640.00 g |
| Plastic (No PET): | 160.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.80 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gamemax |
| Palette Qty: | 41 pc(s) |
| Bearing technology: | Hydraulic bearing |
| Producer product name: | FN12A-N2 WL-R |
| Colour of product: | Black |
| Producer product family: | Case fan |
| Gross depth (mm): | 420.00 mm |
| Gross height (mm): | 290.00 mm |
| Gross weight: | 15.40 kg |
| Gross width (mm): | 350.00 mm |
| Net weight: | 14.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 640.00 g |
| Plastic (No PET): | 160.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.80 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gamemax |
| Palette Qty: | 41 pc(s) |
| Bearing technology: | Hydraulic bearing |
| Producer product name: | FN12A-N2 WL-R |
| Colour of product: | Black |
| Producer product family: | Case fan |