Gamemax | PSU | VP 700S | 700W | Bronze | Non-Modular
Gamintojas: Gamemax
Prekės kodas (MPN): VP 700S
Prekės kodas (MPN): VP 700S
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | - | 61,85 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 262.00 mm |
| Gross height (mm): | 205.00 mm |
| Gross weight: | 10.00 kg |
| Gross width (mm): | 125.00 mm |
| Net weight: | 9.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 480.00 g |
| Plastic (No PET): | 120.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.60 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gamemax |
| Palette Qty: | 100 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 262.00 mm |
| Gross height (mm): | 205.00 mm |
| Gross weight: | 10.00 kg |
| Gross width (mm): | 125.00 mm |
| Net weight: | 9.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 480.00 g |
| Plastic (No PET): | 120.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.60 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gamemax |
| Palette Qty: | 100 pc(s) |